Zahájení sezóny 2022

Vzhledem k příznivě vyhlížející předpovědi počasí plánujeme dne 23. února 2022 zahájit golfovou sezónu. K dispozici budou pouze kobercová odpaliště, travnatá odpaliště a greeny zůstanou zatím uzavřeny!
 
Novinky na sezónu 2022
  • Zakoupili jsme 5.000 kusů nových dvouvrstvých míčů červené barvy na driving range. Pro letošní sezónu bude opět automatický výdej drivingových míčů každý den formou magnetické karty, QR kódu a čipu nebo vložením 50 Kč mince. Magnetickou kartu, QR kód nebo čip Vám nabijeme po úhradě členského poplatku nebo dokoupením dalších míčků na našem novém E-SHOPu https://eshop.golfprostejov.cz/ či hotově v klubovně na recepci (květen-září).
  • Česká golfová federace v rámci finančních úspor a ochrany přírody již nebude opakovaně vydávat členské kartičky stávajícím členům, pouze novým členům klubu, mají neomezenou platnost, nevyhazujte je. Doporučujeme Vám používat aplikaci ČGF, kde je elektronická verze kartičky.
  • V bunkeru proběhne výměna podkladové fólie a nového písku.
  • Výstavba chodníku pro odpalovací podložky, výměna některých podložek za nové.
  • V blízkosti chipping greenu budujeme fervejový límec s nízko střiženou trávou pro lepší trénink krátké hry.
  • Kolem chipping greenu vybudujeme 3 nová odpaliště z podložek pro trénování krátké hry s různými vzdálenostmi k jamkám (od 15 metru do 50 metru) Viz. obrázek
  • Pravidelné dětské tréninky (pro pokročilé i začátečníky). Rádi bychom Vás informovali o zahájení dětských golfových tréninků v Golf Resort Prostějov. Tréninky budou probíhat každé pondělí a nově i středu pro pokročilejší děti pod vedením Tomáše Daula (PGAC) a každé úterý (přípravka) pro nejmladší děti pod vedením Lukáše Andrýska. Tréninky zahájíme začátkem května 2022 a o přesném termínu Vás budeme informovat.
  • Možnost individuálních/skupinových tréninků pro veřejnost. Nabízíme celou škálu možnosti tréninků pro začátečníky (jednotlivci, skupiny, školy, firemní akce).
  • Příměstské tábory pro dětí. Na letošní prázdniny jsme připravili dva turnusy anglicko-golfového příměstského tábora. Pokud znáte nebo máte v rodině dítě ve věku od 6ti let a nemá ještě plán na prázdniny, neváhejte nás kontaktovat! Není nutná znalost golfu, ani angličtiny. Děti stráví pěkné dny v přírodě, potkají nové kamarády, poznají golf a prohloubí si znalosti angličtiny se zkušenými a přátelskými lektory. Předběžné termíny máme 25-29. července 2022 a 8-12. srpna 2022.